Oticon Geno
Oticon Geno
Oticon Geno
Oticon Geno
Oticon Geno
Oticon Geno
Oticon Geno
Oticon Geno

Oticon Geno

Oticon Geno yüksek kaliteli temel işitme cihazları olup, daha iyi duymanıza yardımcı olur. Bu ürünler gürültüyü azaltır ve insanların konuştuklarını duymanıza yardımcı olur.

Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

Gürültülü ortamlarda bilekonuşmaları daha iyi duyun
Oticon Geno işitme cihazları, gürültülü durum ve ortamlardayken, duymak istediğiniz seslere odaklanmanıza yardımcı olur. Bu, insanların konuşmalarına odaklanmanıza yardımcı olur.
Bu arada, diğer insanların seslerini arka planda duymaya devam edebilirsiniz.

Başarısı kanıtlanmış teknoloji ile konforlu işitme
İşitme duyunuz parmak iziniz kadar benzersizdir. Bu yüzden Oticon Geno işitme cihazları tercihlerinize göre ayarlanır. Bu size daha doğal bir dinleme deneyimi sağlar.

Bunun yanı sıra, Oticon Geno farklı durum ve ortamlarda daha iyi duymanıza da yardımcı olur. Yapmanız gereken tek şey bu özel programlar arasından tercihinizi yapmak:

• Müzik
• Konfor
• Kalabalık gruplar
• Ders

Oticon Geno kulak arkası işitme cihazları
Oticon Geno işitme cihazları ile, sizin için stil ve renk seçenekleri söz konusudur. Farklı özellikler ve düğme konfigürasyonları sunan, kulaklarınızın arkasına oturan farklı modeller mevcuttur.

Oticon Geno kulak içi işitme cihazları
Oticon Geno kulak içi işitme cihazları kulak kanalınızın içine göze batmayacak şekilde oturabilir. Bunlar, farklı görünürlük, güç ve özellik seviyeleri sunan çeşitli modellerde sunulur.

1 review for Sit voluptatem

  • admin - November 22, 2018

    Good Product

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *