Oticon Opn Play™
Oticon Opn Play™
Oticon Opn Play™
Oticon Opn Play™
Oticon Opn Play™
Oticon Opn Play™
Oticon Opn Play™
Oticon Opn Play™

Oticon Opn Play™

Yaramaz çocuklara karşı koyabilecek şekilde tasarlandı.
Oticon Opn Play, çocuğunuzun güvenliğinden ve sağlığından ödün vermeden üstün bir işitme teknolojisi sunar.

Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

Pediatrik işitme teknolojisinde çığır açıyor
Oticon Opn Play, çocuğunuz için dış dünyaya 360° erişim sunar ve anlamlı sesleri ve rahatsız edici anlamsız sesleri ayırt etmelerine yardımcı olur.

Bu yeni teknoloji, gürültülü ortamlarda konuşmayı daha iyi anlamayı sağlıyor ve çocuğunuz için ortamdaki birden fazla konuşmacıya erişim sağlayarak, rastlantısal öğrenmeyi destekliyor.

Çocuğunuz sese nasıl 360º erişim elde edebilir
OpenSound Navigator™ özelliği çocuğunuzun dünyasını açar. Çocuğunuz için dış dünyaya 360° erişim sunar ve ortamdaki, rastlantısal öğrenme ve güvenlik için önemli sesleri azaltmadan, anlamlı sesleri ve rahatsız edici anlamsız sesleri ayırt etmelerine yardımcı olur.

Oticon Opn Play, rahatsız edici feedback oluşumunu daha meydana gelmeden önler
Çocuklara ihtiyaç duydukları ses yükseltme seviyesinin sağlanması, işitme cihazına herhangi bir şey çok fazla yaklaştığında, rahatsız edici ıslık seslerine neden olur. Buna, feedback oluşumu denir. Kulakların büyümesi ve çocukların oyun oynadıkları yerin koşulları ve durumu, kulaklarının şapka gibi şeylerle örtülmesi veya kapatılması, bu rahatsız edici sesin oluşmasına neden olabilir. Oticon Opn Play gelinceye kadar, bunu kontrol altına alabilmek son derece güçtü.

Oticon Opn Play’deki bu çığır açan proaktif teknoloji, ses kalitesinden ve netliğinden ödün vermeksizin, bu feedback oluşumunu daha meydana gelmeden önler**. Bu çocuğunuzun, dil gelişimi için son derece önemli olan, konuşmaları kolayca takip etmesine, ancak rahatsız edici “tiz sesler” konusunda endişe etmemesine olanak sağlar.

Sağlamlık
Oticon Opn Play işitme cihazları, çocukların aktif yaşantıları ve güvenliği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Kurcalanmaya dayanıklı pil kapağı
Meraklı parmakların pilleri ulaşmasını engellemeye yardımcı olacak bir temel koruma geliştirdik.

Alerjen içermez
Alerjenleri minimum düzeye indirmek için, ftalatlar dahil, 200’den fazla potansiyel zararlı maddeyi ürünlerimizden çıkardık. İşitme cihazlarımız biyolojik uyumlu boya ile boyanmış olup, tamamen hipoalerjendir.

IP68 Sertifikalı
Oticon işitme cihazları, IP68 sertifikalı olup, toza ve suya karşı dayanıklıdır. Bu bariyerler neme ve değişen sıcaklıklara karşı dayanım gösterebilirler.

İçinizi tamamen rahat ettirecek LED ışık
LED gösterge, çocuğun bakımı ve öğrenimi ile ilgilenen kişilere pilin düzgün şekilde çalıştığı konusunda görsel bir doğrulama sunar.

1 review for Sit voluptatem

  • admin - November 22, 2018

    Good Product

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *