Oticon Amigo FM Okul Sistemleri
Oticon Amigo FM Okul Sistemleri
Oticon Amigo FM Okul Sistemleri
Oticon Amigo FM Okul Sistemleri
Oticon Amigo FM Okul Sistemleri
Oticon Amigo FM Okul Sistemleri
Oticon Amigo FM Okul Sistemleri
Oticon Amigo FM Okul Sistemleri
Oticon Amigo FM Okul Sistemleri
Oticon Amigo FM Okul Sistemleri

Oticon Amigo FM Okul Sistemleri

Dünyayı güvenle dinleyin.
Öğretmenin sesinin gürültülü sınıflarda ve amfilerde duyulması, çocuklar ve gençler için zorlu bir çaba gerektirebiliyor. Amigo FM, mesafe ve gürültünün etkilerini aşabilmeleri için tasarlanmış olup söyleneni mümkün olduğunca fazla duyabilmelerini sağlar.

Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

Tümüyle entegre bir sınıf FM sistemi
Oticon’un Amigo FM sistemi, öğretmen ile çocuk arasındaki mesafeyi kapatır ve sinyali doğrudan çocuğun kulaklarına ileterek sinyal-gürültü seviyesini önemli ölçüde iyileştirir.

FM sisteminin bileşenleri:
• Bir mikrofon
• Bir verici
• Bir alıcı.

FM sistemi uygulanan sınıfta öğretmen sesini yakalayan bir mikrofon takar ve bu ses sinyali verici üzerinden alıcıya gönderilir. Bu alıcı ya çocuğun işitme cihazında ya da Streamer Pro’da bulunur.

Streamer Pro’nun kullanımı
Eğer ConnectLine kullanıyorsanız, FM alıcılarının büyük kısmı doğrudan Streamer Pro’ya bağlanabilir ve FM yayınını sadece tek bir alıcı ile her iki kulağa iletilir. Biz, Amigo FM alıcısını kullanmanızı öneriyoruz.

Amigo FM: Her seviyede avantajlı
Konuşmaları daha iyi anlayın
Konuşmaları en iyi şekilde anlayabilmeniz için Oticon Sensei’in VoicePriority i™ teknolojisi ile net ve orijinal ses kalitesi.

Mütevazi tasarımlı alıcılar
Yerlerinden oynamayan mütevazi tasarımlı alıcılar, ya işitme cihazına takılır ya da Streamer Pro’ya

Tam uyumluluk
İşitme cihazları, koklear implantlar ve kemiğe implante edilmiş çözümler ile tam uyumludur.

Son derece güvenilir:
Alıcının üzerinde bulunan bir LED gösterge, çocuğun net bir ses sinyali aldığını onaylayarak hem öğretmenin hem de çocuğun işini kolaylaştırır.

Basitlik
Sezgisel, kullanımı kolay ve kolay bir şekilde yerinde programlanabilir; üstelik bilgisayarlara ve ekstra kablolara gerek kalmadan

Dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde geliştirildi.
Amigo FM’in kulak seviyesindeki alıcıları, mevcut tüm FM sistemleri arasında en az güç harcayan sistemdir.

Amigo FM alıcıları
Kulak seviyesindeki alıcılar, işitme cihazlarının altına takılır. Alıcının şekli, işitme cihazının hatlarına pürüzsüzce entegre olarak cihazla tek bir parça oluşturur.

Güvenli bağlantı
Amigo FM alıcıları, kulak arkası işitme cihazlarının altına takılır. Takmak için herhangi bir araç gerektirmezler. Amigo alıcılar, işitme cihazlarının renkleri ile uyum sağlayabilmeleri için çeşitli renk seçenekleri ile gelir.

Güvenilir
Alıcı, son derece güvenilir bir sistemin parçasıdır. Bir LED gösterge, çocuğun net bir ses sinyali aldığını anında onaylayarak hem öğretmenin hem de çocuğun işini kolaylaştırır.

Geniş FM Uyumluluğu
Amigo FM alıcıları, günümüz piyasada bulunan neredeyse tüm FM vericileri ile çalışır. Bu sayede, çocuğunuza ideal bir işitme cihazı seçerken tamamen özgür olursunuz. Uyumluluk kılavuzunu burada bulabilirsiniz.

1 review for Sit voluptatem

  • admin - November 22, 2018

    Good Product

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *