Beltone Trust
Beltone Trust
Beltone Trust
Beltone Trust
Beltone Trust
Beltone Trust
Beltone Trust
Beltone Trust

Beltone Trust

Uzaktan ayar yapılabilen ilk işitme cihazı.

Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

Her zaman sohbetin içinde olmak için Beltone Trust
Her zaman size göre uyarlanan işitme için Beltone Trust
Her zaman birinci sınıf destek için Beltone Trust

Çığır açan Beltone Remote Care
Beltone Remote Care, nerede olursanız olun Beltone Trust işitme cihazlarınız için ekstra destek alabilmenizi sağlayan özgün bir teknolojidir. Bunun için tek yapmanız gereken Beltone HearMax uygulamasından işitme uzmanınıza istek göndermektir. Uzmanınız isteğiniz üzerine yeni ayarlarınızı size gönderir. Rutin randevularınız arasında gerekli olduğu takdirde en iyi hizmeti almanın uygun ve kolay bir yoludur.

İşitme Cihazlarında En İyi Ses Kalitesi
Kulaklarımız sesi işlemlemek ve konuşmaları duymak için birlikte çalışarak en iyi sonucu elde eder. Beltone Trust da kulakların doğal çalışma biçimi düşünülerek, size en doğal ve etkili işitme çözümü olacak biçimde tasarlanmıştır. 360 derece ses çevrenizin farkında olmanızı ve gürültü ortamlarda bile benzersiz bir konuşma tanıma ve anlama becerisi sağlayan özgün bir teknoloji kullanır. Güncel bir çalışmaya göre bugün piyasadaki belli başlı işitme cihazları içinden, gürültüde konuşmaları anlamayı en iyi sağlayan cihaz Beltone Trust’tır. Nedeni ise Beltone’a özgü bu iki sıradışı özelliktir:

CrossLink Yönlülük 2 konuşmaları tanımak için en doğal ayarlara otomatik olarak geçiş yapar.
Personal Sound ID kulaklarınızın çevrenizdeki sesleri duymada ve ne yönden geldiklerini anlamanızı sağlamada uyguladığı aynı doğal yöntemi kullanır.

Benzersiz bağlantı ve kontrol seçenekleri
Sekiz farklı iPhone uyumlu cihaz modeliyle, Beltone Trust en fazla bağlantı özelliğine sahip işitme cihazı ailesidir. iPhone, iPad veya iPod touch’ın seslerini doğrudan Beltone Trust işitme cihazlarınıza, herhangi bir ek adaptör olmadan aktarabilirsiniz. Beltone HearMax mobil uygulama da işitme cihazınızı çok kolay ve rahat bir şekilde kendinize göre ayarlamanızı sağlar.

Kişiye özel, göze çarpmayan tasarım
Beltone Trust ile her zaman rahat hissedecek ve iyi göründüğünüzü bileceksiniz. Cildinize ya da saçınıza uyan renk alternatifleriyle neredeyse görünmez olan işitme cihazı seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

1 review for Sit voluptatem

  • admin - November 22, 2018

    Good Product

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *