Beltone Legend
Beltone Legend
Beltone Legend
Beltone Legend
Beltone Legend
Beltone Legend
Beltone Legend
Beltone Legend

Beltone Legend

Mükemmel uyum, Kişiselleştirilmiş işitme

Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

Beltone Legend
, farklı bireylerin farklı ihtiyaçlarına piyasadaki herhangi bir işitme cihazından daha iyi hizmet eden bir tasarımdır. Diğer işitme cihazları kullanıcılarının sadece bir kısmının ihtiyacını karşılayabilirken, en fazla çözüm ve seçeneği Beltone Legend sağlıyor. Böylece kullanıcının taviz vermesine gerek kalmıyor. Personal Sound ID özelliği ile, Legend’ın odağında süper ses kalitesi ve konuşma algısı var. İşitme ortamına adapte olabilme, akıllı işitme ve tasarım gibi diğer özellikler de kullanıcıya daha fazlasını sağlıyor.

iPhone uyumluluğu sayesinde kullanıcılar iPhone, iPad ve iTouch’larından doğrudan işitme cihazına müzik ve ses aktarabilir. HearPlus uygulamasını iPhone, iPad, iTouch ya da belirli Anroid telefonlara yükleyerek bunlar üzerinden Beltone Legend işitme cihazlarını kontrol edebilirler. Legend’ın teknik tasarım özellikleri fiziğine de yansır: zarif, dayanıklı ve göze çarpmayan tasarımıyla her türlü yaşam tarzına mükemmel uyum sağlar.

Daha da doğal işitme
Beltone Legend, doğal işitmenin değerli özelliklerini telafi etmeye çığır açan bu iki yenilikle yardımcı oluyor: Personal Sound ID ve Personal Sound ID ile CrossLink Direksiyonalite.

Personal Sound ID ile CrossLink Direksiyonalite daha da iyi dinleme kalitesi ve yönlülük sağlar. CrossLink Direksiyonalite, cihazın ses çevresini sürekli tarayarak yönlülük ayarlarını otomatik olarak yapmasını sağlar. Personal Sound ID’nin Pinna Restoration ve Cross Ear Compression özelliklerinden faydalanarak, daha iyi konuşma algısı sağlar ve sesin nereden geldiğini anlamaya yardımcı olur. Personal Sound ID ile CrossLink Direksiyonalite, dinleme deneyimini zenginleştiren ambians seslerini kaybetmeden konuşma seslerine odaklanmayı sağlar.
Bu binaural strateji sayesinde bir arkadaşın sözlerine odaklanmak da, odağı alarm sesi ya da imdat çağrısına çevirmek de tekrar kolay hale gelir.

Her yaşam tarzına uyum
Beltone Legend işitme cihazları fonksiyonlarını, kulanıcısına ve onun kendine has yaşama ve dinleme şekline kaliteden ödün vermeden adapte olabilir. Bu uyum sağlayabilme becerisini, sektördeki en akıllı ürün özelliklerinin, entegre yazılım ve ürün tasarımında birlikte çalışabilmesine borçludur.

Akıllı Kazanç Pro
İşitme cihazı işitilen ortamda bir değişiklik tespit ettiğinde otomatik olarak kazancı artırır veya azaltır. Böylelikle kullanıcı sürekli ayarları değiştirmek zorunda kalmaz. Akıllı Kazanç Pro kazancı ve arka plan gürültüsü seviyelerini optimum düzeye getirerek kullanıcının her türlü gürültülü ve kalabalık ortama korkusuzca girmesine olanak tanır. Kullanıcı en sakin ortamlarda kısık sesli konuşmaları da rahatça dinleyebilir. Dinleme deneyimi her iki şekilde de mükemmeldir.

Feedback Silici ile Islık Kesici
Bu özellik, Feedback’i saptayarak Beltone Legend işitme cihazının amplifiye ettiği ses sinyalinden çıkarır, üstelik ses kalitesinden de taviz vermez. Feedback kalibrasyonunda ortalama +18dB’e kadar kazanç sağlayabilir. Bu da daha önce feedback’in engel olduğu fittinglerin yapılmasını sağlar. Farklı durumlar için kaliteden ödün vermeyen farklı kazanç ayarlamaları seçilebilir.

İki Cihaz Arası Senkronizasyon
Kullanıcının işitsel çevresindeki değişikliklere karşı hep tetiktedir ve bir ortamdan başka ortama geçildiğinde her iki cihazda da yumuşak bir ayar geçişi yapar. Kapalı bir oda gibi sessiz bir yerden, parti gibi gürültülü ortamlara kullanıcı güvenle, rahatsızlık duymayarak girebilir. Ayrıca bir cihazdaki program ve ses şiddeti değişikliklerini otomatik olarak diğer cihazda da uygular. Kullanıcının diğer cihazını da elle ayarlamasına gerek kalmaz.

Ses Değiştirici
Duyulması genellikle en zor olan yüksek frekanslı seslerin duyulmasını sağlar. Bu özellik, ses sinyalini daha işitilebilir frekanslara kaydırarak ses spektrumunun tamamını algılama ve başkalarının duyabildiklerini duyma zevkini yaşatır.

Senkronize Kazanç
İlk kez işitme cihazı kullanacak kişilerin başlarda yüksek sesten rahatsız olmaması için, kazanç ayarlamalarına daha kolay alışmalarını sağlar. Kazançtaki değişiklik yavaş yavaş gerçekleştirilebilir, kullanıcının tercihine göre bu süreç hızlandırılabilir ya da yavaşlatılabilir Son araştırmamız, bu yaklaşımın konuşma seslerini doğru tanımaya faydası olduğunu göstermektedir. Tecrübeli Beltone Legend kullanıcıları bile Senkronize Kazanç’ın bir ayardan diğerine geçişlerinde yardımını görebilir.

1 review for Sit voluptatem

  • admin - November 22, 2018

    Good Product

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *