Beltone First
Beltone First
Beltone First
Beltone First
Beltone First
Beltone First
Beltone First
Beltone First
Beltone First
Beltone First

Beltone First

İşitme teknolojisinde öncü
İşitme cihazı kullanıcılarının %90’dan fazlasına uyan ilk RIE işitme cihazımız.

Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

İLETİŞİMDE ÇIĞIR AÇAN İŞİTME CİHAZI, BELTONE FIRST DÜNYA İLE AYNI ANDA TÜRKİYE’DE!
İşitme sorunu yaşayanların korkulu rüyası olan telefonda görüşme artık sorun olmayacak!
Yeni işitme cihazı Beltone First ile kullanıcılar iPhone’dan gelen telefon konuşması, müzik ve video seslerini doğrudan Beltone First işitme cihazlarından dinleyebiliyor. I phone ve Beltone First arasındaki wireless iletişim sayesinde başka bir cihaza gerek kalmaksızın sesler doğrudan işitme cihazına aktarılıyor. Beltone First’ün eşsiz teknik özellikleri gürültülü ortamda bile telefon konuşmasını kolaylaştırıyor.
Kullanıcılar, I phone, Ipad ve I pod’dan müzik dinlemenin keyfine Beltone First ile varıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra Nano koruyuculu kaplaması sayesinde Beltone First ile rahatlıkla spor yapılabiliyor, üzerinde nem, ter ve kir tutmayan yapısıyla rahatça kullanılıyor. Beltone First’ün küçük boyutlarını görenler bunca özelliğin nasıl bu cihazda yer aldığına inanamıyor. İşitme kaybının cihazın kullanım aralığında olmadığını düşünenlere ise müjde Beltone’dan geliyor: Beltone First işitme kayıplı kişilerin %90’ına göre tasarlandı.
Yeni nesil Beltone First ile işitme sorunu yaşayanlar, bu sorunlarının farkına bile varmayacak. Rahatlıkla sosyalleşecek, telefonda konuşacak, müzik dinleyecek, spor yapacak ve hayatın her alanında aktif olabilecekler.

IPhone’a doğrudan bağlanan ilk işitme cihazı
Beltone First’ün sektöründe öncü 2.4 GHz kablosuz bağlantı özelliği sayesinde, işitme cihazı kullanıcıları iPhone’dan gelen sesleri artık herhangi bir adaptöre gerek kalmadan doğrudan işitme cihazlarında duyabilecekler. Güçlü kablosuz bağlantı ve en yeni, gelişmiş kablosuz radyo teknolojisini kullanarak, telefon konuşmalarını ya da istedikleri diğer sesleri yüksek çözünürlüklü stereo olarak doğrudan işitme cihazlarına aktarabilecekler.

iPhone Yoluyla Doğrudan Kişiselleştirme
İşitme cihazı kullanıcıları iPhone ile doğrudan bağlantının daha çok işlevinden yararlanmak için Beltone HearPlus uygulamasını indirebilirler. Bu uygulamayı uzaktan kumanda gibi kullanarak işitme cihazı programlarını ve ses şiddetini değiştirebilirler ve kayıp işitme cihazlarının yerini tespit edebilirler.

Beltone Doğrudan Telefon Bağlantısı ve SmartRemote Doğrudan Telefon Bağlantısı
kablosuz iletişimi son derece net bir ses kalitesiyle sağlar ve bir nevi uzaktan kumanda gibi çalışır. Tek tuşa basarak telefonda konuşmak, program değiştirmek ya da ses şiddetini ayarlamak çok kolaydır. Ayrıca işitme cihazı kullanıcıları Telefon Bağlantısı ile birlikte SmartRemote uygulamasını kullanarak, AndroidTM telefonlarını tam kapsamlı bir uzaktan kumandaya dönüştürebilirler.

Beltone Doğrudan Tv Bağlantısı Doğrudan Tv Bağlantısı
televizyondan aldığı yüksek kaliteli stereo sesi, neckloop ya da başka yardımcı bir alete gerek kalmadan doğrudan işitme cihazlarına aktarır. Doğrudan Tv Bağlantısı ayrıca müzik setleri ve bilgisayarlarla da çalışır. Yalnızca Beltone’da bulabileceğiniz Dolby® Digital Dönüştürme özelliği sayesinde ise neredeyse tüm televizyonlarla uyumludur.

Beltone Doğrudan Kişisel Ses Bağlantısı (myPAL) Kişisel Ses Bağlantısı (myPAL)
konuşma seslerini, müziği ya da herhangi bir sesi doğrudan işitme cihazlarına aktaran bir yardımcıdır. İster sosyal bir etkinlikte, ister bir konferansta ya da konuşmada olsunlar; Beltone myPAL’i duymak istedikleri kişinin yakasına tutturmaları ya da yakınına koymaları yeterlidir.

1 review for Sit voluptatem

  • admin - November 22, 2018

    Good Product

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *