Kulak içi Oticon Opn
Kulak içi Oticon Opn
Kulak içi Oticon Opn
Kulak içi Oticon Opn
Kulak içi Oticon Opn
Kulak içi Oticon Opn
Kulak içi Oticon Opn
Kulak içi Oticon Opn
Kulak içi Oticon Opn
Kulak içi Oticon Opn
Kulak içi Oticon Opn
Kulak içi Oticon Opn

Kulak içi Oticon Opn

Oticon Opn™ size yüksek kaliteli 360° ses sunar

Sosyal Medyada Paylaş

Açıklama

Kulağınızın içine oturan işitme cihazları
Oticon Opn™ işitme cihazları kulaklarınızın içinde gizlenir ve tam size uygun olacak şekilde özel olarak üretilir.
En küçük görünmez modeller bile taviz vermeden üstün ses kalitesi sunar ve her zaman 360 derece sese erişebilmenizi sağlar.

YENİ Oticon teknolojisi
Bu çığır açan teknoloji, tüm ses ortamını analiz etme ve konuşma sesi ile gürültüyü ayırt edebilme gücüne sahiptir. Gürültüyü hızlı ve hassas bir şekilde azaltarak, istediğiniz zaman odaklanmanızı değiştirebileceğiniz, 360 derece, doğal bir ses ortamı sunar.

Size uygun bir modelimiz var
Ufak ve görünmeyen bir işitme cihazı mı tercih edersiniz, yoksa kullanımı kolay olan bir model mi? Bağlanabilirliği sizin için önemli mi? İhtiyaçlarınıza cevap verecek kulak içi işitme cihazını Oticon’da bulabilirsiniz.

Görünmez işitme cihazları ile konuşmaları net bir şekilde işitin
Kulağınızın içinde gizlenebilecek kadar küçük işitme cihazlarının yardımıyla sohbetlerinizden daha fazla keyif alabilirsiniz.

Ayrıca, kulaklarınız tıpkı parmak izlerimiz kadar eşsiz olduğu için, bu işitme cihazları kulaklarınıza rahat bir şekilde oturmaları için size özel olarak üretilir.

Neredeyse görünmez olacak kadar küçük
Oticon Opn’nin görünmez modeli başkaları tarafından görülmeyecek şekilde kulağınızın içine gizlenir. Fakat cihazları kulaktan çıkarmak yine de kolaydır.

Doğal 360° ses
Çoğu insan gibi çevrenizdeki bütün sesleri duyabilir ve nereye odaklanmak istediğinizi içgüdüsel olarak seçebilirsiniz.

Beyninizin duymasına yardımcı olur
İşitme kaybı beyninizin daha yoğun çalışmasına neden olduğu için, Oticon Opn beynin sesleri doğal bir şekilde yorumlanmasında destek olur.

Gürültülü ortamlarda yapılan sohbetleri takip edin
Oticon Opn işitme cihazları ile restoran gibi gürültülü bir ortamda olduğunuz zaman konuşmaları daha kolay biçimde anlayabilirsiniz.

Kulak çınlamasını rahatlatıcı sesler çalın
Tinnitus SoundSupport™, semptomlarınızı hafifletmek amacıyla beyaz gürültü gibi rahatlatıcı nitelikte sesler sunar.

Telefonunuza ve diğer cihazlara bağlayın
Oticon Opn’nin birçok modelini; eller serbest telefon görüşmeleri yapmak, Stereo müzik dinlemek, televizyonlara bağlanmak ve daha birçok amaç için yüksek kaliteli bir kulaklık olarak da kullanabilirsiniz.

Ne tür kulak içi işitme cihazı sizin için uygun?
Her model, farklı bir tasarım ve işlevsellik kombinasyonu sunmaktadır.

Kanal İçi Görünmez (IIC) işitme cihazları
En küçük işitme cihazları o kadar ufak ki, kulak kanalının içine yerleştirildikleri yerde başkaları tarafından görülemezler.

Bu "görünmez” işitme cihazları, kulak kanalında insanların göremeyeceği derinlikte bir noktaya oturur. İşitme cihazlarını tekrar çıkarabilmeniz için, yalnızca ince, plastik bir pim erişilebilir konumda kalır. Oticon Opn işitme cihazlarının tümü gibi, Kanal İçi Görünmez (IIC) model de çeşitli ses ortamlarına otomatik olarak uyarlanır ve bu sayede ayarlara gün boyunca dokunmanıza gerek kalmaz.
IIC işitme cihazları, hafif ve orta ileri derecede işitme kaybı yaşayan kişiler içindir.
Herkesin kulakları IIC işitme cihazlarına uygun olmayabilir; fakat bugüne dek geliştirdiğimiz en küçük işitme cihazı olan Oticon Opn IIC, 10 kişiden 8’inin kulaklarına uygundur.

Yarım Konka (ITE HS) işitme cihazları
Bu tür kulak içi işitme cihazları, kulağınızın görünen kısmında daha fazla yer kaplarlar. Kullanımları kolaydır, kapsamlı özellikler sunarlar ve kablosuz olarak bağlanabilirler.

Bu tür işitme cihazları, yalnızca kulak kanalına değil, kulağın görünebilen kısmına (konka) yerleştirilirler. Çünkü kulağınızın içine yerleştirilen diğer işitme cihazı türlerinden daha geniştir, daha uzun ömürlü bataryalar ve daha büyük kontroller barındırabilirler.
El becerileri zayıf olan kişilere daha kolay bir kullanım sunarlar.
Yarım konka işitme cihazları, eğer hafif ila ileri seviyede işitme kaybı yaşıyor ve kullanımı kolay tam özellikli işitme cihazlarına sahip olmayı tercih ediyorsanız sizin için uygundur.
Bu cihazlar, aynı zamanda düşük profilli işitme cihazı olarak da bilinirler.

Tümüyle Kanal İçi (CIC) işitme cihazları
Dikkat çekmeyen bu işitme cihazları, tümüyle kulak kanalının içine otururlar. Tamamen gizlenmiş olmasalar bile, onları görmek çok zordur. Alternatif bir kontrol düğmesine sahiptirler.

Bunlar, tamamen kulak kanalınızın içine yerleştirilen “gizli” işitme cihazlarıdır ve cilt ve saç renginize uyacak renklerde seçilerek daha da görünmez kılınabilirler. Tümüyle Kanal İçi (CIC) işitme cihazları, farklı ortamların ayarlarını değiştirebilmenize yarayan bir düğmeye sahip olabilirler. CIC işitme cihazları, bu özellikleri sayesinde, son derece dikkat çekmeyen işitme cihazları kullanmak ve onları bir düğme üzerinden kontrol edebilmek isteyen kişiler için uygundur.
Tümüyle Kanal İçi (CIC) işitme cihazları, hafif ve orta ileri derecede işitme kaybı yaşayan kişiler içindir.
Herkesin kulakları CIC işitme cihazlarına uygun olmayabilir; fakat Oticon Opn CIC çoğu kişinin kulağına uygundur.

Tam Konka (ITE FS) işitme cihazları
Kullanılması, kontrol edilmesi ve ayarlanması çok kolay olan cihazlara öncelik veren kişiler için. Bu tür kulak içi işitme cihazları kolay bir kullanım sunarlar, kapsamlı özelliklere sahiptirler ve kablosuz olarak bağlanabilirler.

Bu tür işitme cihazları, yalnızca kulak kanalını değil, kulağın görünebilen kısmının (konka) büyük bölümünü kaplarlar. Çünkü kulağınızın içine yerleştirilen diğer işitme cihazı türlerinden daha geniştir, daha uzun ömürlü bataryalar ve daha büyük kontroller barındırabilirler.
El becerileri zayıf olan kişilere daha kolay bir kullanım sunarlar.
Tam konka işitme cihazları, eğer hafif ila ileri seviyede işitme kaybı yaşıyor ve kullanımı kolay tam özellikli işitme cihazlarına sahip olmayı tercih ediyorsanız sizin için uygundur.
Bu cihazlar, aynı zamanda düşük profilli işitme cihazı olarak da bilinirler.

Kanal İçi (ITC) işitme cihazları
Bu cihazlar kulak kanalına yerleştirilir. Cihazın dışa bakan küçük ön yüzeyi, kulak kanalında görünür. Çoğu durumda akıllı telefonlara ve başka cihazlara kablosuz olarak bağlanabilir.

Kanal İçi (ITC) işitme cihazları, daha büyük bataryalar ve Bluetooth® Low Energy gibi gelişmiş teknolojiler ile donatılabilirler. Bunun nedeni, burada gösterilen Kanal İçi Görünmez (IIC) ve Tümüyle Kanal İçi (CIC) modellerinden daha büyük ve daha görünür olmalarıdır.
Bluetooth’lu ITC işitme cihazları; akıllı telefon, televizyon, müzik çalar ve uzak mikrofon aksesuarları gibi birçok cihaza bağlanabilir. İşitme cihazlarınızla eller serbest aramalar yapabilir ve kablosuz olarak stereo ses ve müzik dinleyebilirsiniz.
Ön yüzeyinin daha geniş olması sayesinde, kullanım kolaylığı sağlayan program düğmesi ve ses seviyesi tekerleği ile kontrol edilebiliyor.
ITC işitme cihazları, hafif ila ileri seviyelerde işitme kaybı yaşıyor ve bağlanabilirliğe öncelik veriyorsanız sizin için uygundur.

1 review for Sit voluptatem

  • admin - November 22, 2018

    Good Product

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *