• Türkçe
  • English
  • Germany
  • Russian
  • Arabian
Beltone

Beltone Ally

Beltone Ally işitme cihazları sayesinde istediğiniz hayatı dolu dolu yaşayabilirsiniz. Daha iyi duymak istediğinizde, Beltone Ally hep yanınızdadır.

PAYLAŞ:

Ürün Detayları

Beltone Ally - Daha iyi işitme için güvenilir dostunuz
Beltone Ally, doğal ve zahmetsiz işitmeyi gelişmiş ve hesaplı bir işitme cihazında arayan kişiler için ideal seçenektir. Gelişmiş ses işlemlemesi ve sınıfında eşi görülmemiş 2.4 GHz doğrudan kablosuz bağlantı özelliği ile, Beltone Ally sektörde bir ilktir. Beltone’un alıştığımız dayanıklı donanımına ve herkese uyabilecek model seçeneklerine de sahiptir.

Daha net ses için gelişmiş özellikler
Beltone Ally ile kullanıcılar gelişmiş ses işlemlemenin her açıdan faydasını görecek.

Konuşma Saptayıcı gibi gelişmiş yönlülük özellikleri, işitme cihazlarının sesin geldiği yöne otomatik olarak yönelmesini sağlayarak kullanıcının konuşmaları daha iyi duymasını sağlar. Beltone’un feedback önleme çözümü Feedback Silici ile Islık Kesici sayesinde kullanıcılar sevdiklerine sarıldığında ıslık sesi oluşmaz.

Beltone’un Rüzgar Gürültüsü Azaltma ve Ses Temizleyici özellikleri rüzgar uğultusu, klima sesi ya da kalabalık restoran sesleri gibi arkaplan gürültüsü içinde dahi konuşma seslerini net biçimde duymayı sağlar.

Kulak çınlaması olan kullanıcılar için de entegre Tinnitus Breaker Pro ses jeneratörü aktif hale getirilerek çınlamada hafifleme sağlanabilir.

Kablosuz bağlantının bariz faydaları
Beltone Ally, ekonomi sınıfı işitme cihazları içinde, tüm modellerinde sektöründe öncü 2.4 GHz doğrudan kablosuz bağlantı özelliğine sahip ilk işitme cihazıdır. Kullanıcılar kablosuz bağlantıyla şu özelliklerden faydalanabilir: çift cihaz kullandıklarında program senkronizasyonu, işitme cihazlarını uzaktan kumanda ile kontrol edebilme, televizyon, telefon ve hatta canlı konser seslerini kablosuz aksesuarlarla doğrudan işitme cihazlarında duyma.

Her kullanıcıya göre bir model
Beltone Ally hafiften ileri dereceye kadar tüm işitme kayıplarında, kullanıcıların %90’ına uyabilecek sağlam ve güvenilir bir işitme cihazı ailesidir.