• Türkçe
  • English
  • Germany
  • Russian
  • Arabian
Beltone İşitme Cihazları

Beltone Boost Plus

Maksimum güç ve rahatlık için Süper güçlü işitme cihazı Beltone Boost Plus

PAYLAŞ:

Ürün Detayları

İleri – çok ileri derecede işitme kaybı olan kişilere özel olarak tasarlanan Beltone Boost Plus, piyasadaki en güçlü cihazlardandır. Şimdiye kadar kaçırmış olabileceğiniz seslere ya da sohbetlere sizi yeniden kavuşturacak rahat ve sağlam bir çözümdür.

Daha iyi çevresel farkındalık ve daha zengin dinleme deneyimi için Personal Sound ID
Arka plan gürültüsünün çok olduğu bir ortamda sesleri ayırt etmek zor olabilir. Çığır açan Personal Sound ID özelliği, kulağın sesleri doğal işlemleme biçimini taklit eder.

Personal Sound ID animasyonunu izleyerek size nasıl faydalı olacağını öğrenin
Personal Sound ID ile CrossLink Yönlülük, sesleri kulak nasıl topluyorsa o şekilde kulağınıza iletir. Ne duyacağınıza başka işitme cihazları kendileri karar verirken; Beltone Boost Plus odaklanmak istediğiniz sesleri sizin seçmenize izin verir. Bu gelişmiş özelliklerle, bir arkadaşın sözlerine odaklanmak ya da bir alarma ya da yardım çağrısına dikkat vermek yeniden kolay hale gelir.

iPhone® uyumlu işitme cihazı
iPhone, iPad ve iPod touch ile Beltone Boost Plus işitme cihazınız arasında bağlantı kurun ve bunların sesini ek bir aparat olmadan dinleyin. İşitme cihazlarınız kablosuz kulaklıklar gibi işlev görerek telefonda konuşmanızı, FaceTime® çağrısı yapmanızı, stereo olarak müzik dinlemenizi sağlar. Sesleri net biçimde duymanız, hayatı keyfiyle yaşamanız için devrimsel bir yoldur.

Üstün güç ve güvenilirlik
Beltone Boost Plus, ileri – çok ileri derecede işitme kaybı için sınıfında en iyi ses işlemleme özelliklerine sahiptir. Bu sayede sesleri kalitede bozulma olmadan, kontrollü ve ahenkli biçimde duyarsınız.

Feedback Silici ile Islık Kesici ve AFX Müzik Modu ıslık sesi olmadan daha temiz ve net ses sağlar. Frekans Kaydırma yüksek frekanslı sesleri işlemler, bu sayede daha detaylı, daha dolu bir işitme deneyimi yaşarsınız. Kuşların veya çocukların sesleri gibi ince sesleri de rahat duyarsınız.

HPF80 NanoBlock™, işitme cihazını içten dışa sudan, nemden ve terden koruyan özel bir kaplamadır. Cihazınızın ömrünü uzatır ve uzun yıllar içiniz rahat kullanmanızı sağlar.

Her türlü ortamda güçlü bağlantılar
Beltone Boost Plus gürültü bir restoranda sohbet, telefonda konuşmak ya da iş toplantısına katılmak gibi zorlayan dinleme şartları için tasarlanmıştır. Beltone Boost Plus konuşmaları net biçimde anlayıp günlük hayatı dolu dolu geçirmenizi sağlayacak gelişmiş teknolojilerle doludur.

Akıllı Kazanç Pro ve Ses Temizleyici Pro otomatik olarak istenmeyen gürültüyü azaltır ya da ortadan kaldırır ve işitme cihazlarınızdaki ses şiddetini artırır veya azaltır. İki Cihaz Arası Senkronizasyon bir işitme cihazında yapılan program ve ses şiddeti değişikliklerini otomatik olarak diğer işitme cihazında uygular.