• Türkçe
  • English
  • Germany
  • Russian
  • Arabian

Beltone’un yeni Kablosuz aksesuarlar ailesi, işitme cihazı kullanıcılarına alışılmamış özgürlükler sunuyor!

PAYLAŞ:

Ürün Detayları

Beltone True, kablosuz cihazlarla doğrudan bağlantı teknolojisini kullanan, piyasanın ilk işitme cihazı ailesidir.
Beltone’un yeni Kablosuz aksesuarlar ailesi, işitme cihazı kullanıcılarına alışılmamış özgürlükler sunuyor! Artık kullanımı kolay bu aksesuarlar ile TV ve Telefon gibi elektronik aletlerin sesini herhangi bir kablo kullanmadan direk TRUE işitme cihazınızdan duyabilirsiniz.

Telefonu elinize bile almadan her iki kulağınız ile çok net telefon görüşmeleri yaptığınızı hayal edin. Televizyon izlemenin keyfini sürerken aynı anda sevdiklerinizle sohbet edebildiğinizi düşünün. Evdeyken ya da hareket halindeyken size özel küçük bir uzaktan kumanda ile işitme cihazınızın sesini ve ayarlarını kontrol edebildiğinizi düşünün. Beltone ile hayalleriniz gerçek olacak.

Beltone True ile;
Gürültülü ortamlarda daha doğal işitme deneyimi yaşarsınız
Daha teknolojik araçlarla gözle görünmeyen işitme yardımı alırsınız
Telefonu elinize bile almadan kaliteli telefon sohbetleri yaparsınız
İstediğiniz ölçüde sesle eğlence araçlarına bağlanırsınız
Küçük bir uzaktan kumanda ile sesi istediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz.
Kolayca bakım yapabilirsiniz.
Ötme sesini unutabilirsiniz..

Beltone Firması, Beltone TrueTM ile prestijli Uluslararası CES Innovations 2011 Tasarım ve Mühendislik Ödülü’nü aldığını gururla duyurur.
Neredeyse görünmez olan bu yeni nesil Bluetooth işitme cihazları; televizyon, cep/sabit telefon, stereo, bilgisayar ve iPod’dan gelen sesleri doğrudan kablosuz olarak 2.4 GHz hızla alabilen ilk cihazlardandır.

Size en çok yakışan rengi seçin
Bütün Beltone True işitme cihazı modellerinde 9 farklı renk seçeneği vardır,bu sayede doğal teninize ve saç renginize en uygun rengi seçebilirsiniz.